O nás

Sewanti je kanadským výrobcem a dodavatelem široké škály přírodních produktů, který zahrnuje bylinné doplňky stravy, terapeutické oleje, ájurvédské přípravky pro podporu vitality, byliny, koření a další výrobky pro sebepéči a harmonický životní styl. Vychází z tradičního léčebného systému ájurvédy, který ověřuje moderními vědeckými metodami. Všechny produkty jsou vyrobeny z čistých přírodních surovin, které jsou šetrné k vašemu zdraví i životnímu prostředí.

 

Společnost Sewanti založila Neelam Toprani, Founder & CEO, která se osobně podílí na vývoji všech Sewanti produktů a jejich testování. Aktivně se účastní na činnostech Kanadské ájurvédské asociace (Ayurveda Association of Canada) a finančně podporuje rozličné s ájurvédou spojené aktivity na území Kanady i mimo ni. Neelam má s ájurvédou pozitivní osobní zkušenosti, z níž vzešla formující myšlenka, jenž vedla k založení společnosti Sewanti.

Kořenem slova Sewanti je sanskrtské slovo sevā, které v překladu znamená oddaná služba vykonávaná s láskou a úctou. Význam slova sevā slouží jako motto společnosti Sewanti. Pracujeme s nadějí, že s pomocí nadčasové, moudré nauky ájurvédy můžeme přispět k proměně našeho světa na zdravější, šťastnější místo pro harmoničtější a spokojenější život.

Společnost Ádišakti s.r.o., která provozuje tento e-shop s Neelam spolupracuje od roku 2022, jako výhradní zástupce Sewanti pro český a evropský trh. Společnost vede Ing. Markéta Fuková, která jako ájurvédská terapeutka podporuje své klienty na jejich individuální cestě ke zdraví a vyváženému životnímu stylu. Formální vzdělání v oblasti ájurvédské medicíny získala na unikátní Ájurvédské Gurukule s.z. pod vedením přední české ájurvédské lékařky MUDr. Martiny Ziska. Přednáší na konferencích, festivalech a seminářích. 

Podle paní doktorky produkty značky Sewanti zaujímají výsadní postavení mezi obdobnými produkty dostupnými na českém a mezinárodním trhu, neboť splňují dvě kritéria: jsou zdravotně nezávadné a mají vysokou účinnost. Excelentní výsledky přináší neobvyklá výrobní receptura, jenž kombinuje bylinu ve formě prášku a ve formě extraktu. Prostým srovnáním cen rozličných produktů pak spotřebitel stojí před volbou zatížit svůj rozpočet a zvolit prvotřídní produkt či upřednostnit výrobek s nízkou cenou. Jako formu kompenzace vyšších pořizovacích cen nabízíme členství v Klubu ájurvédských informací, který si klade za cíl přinášet kvalitní informace o ájurvédě opravdovým zájemcům, spotřebitelům produktů Sewanti.

Ádišakti je kompozitum dvou sanskrtských termínů ādi a śakti. Ādi znamená první nebo původní a śakti se obvykle překládá jako energie nebo síla. Kompozitum pak označuje prapůvodní božskou sílu kosmu a prvotní duchovní energii. Jsme tu, abychom vám pomáhali v péči o Vaši vnitřní sílu, abyste ji mohli plně použít při realizaci svých osobních cílů a snů.